| Elena1234456 a întrebat:

Intrebare pentru utilizatorii TPU din Galati: Cine este din Galati si ce varsta aveti? Am sanse sa imi raspunda toti utilizatorii din Galatihee hee? Haide sa facem prezenta.

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Îmi pare rău, tocmai am verificat ce ţi-am spus şi am observat că nu mai este aşa. Însă înainte aşa se proceda când vroiam sa aflăm membrii dintr-o anumită parte a ţării.Nu ştiu de ce s-a schimbat.thinking
Eu din Galaţi îi ştiu pe Doamna Ruxandra [ardnaxur1961], Flav, Harciog, Dara, Pho3nix.

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sunt câţiva utilizatori din Galaţi, chiar membrii foarte buni. Dar ca să îţi fie mai uşor să vezi toţi utilizatorii din Galaţi intra sus la Comunitatea şi scrie in bara aceea in cauţi utilizatoti ''Galaţi''. Acolo vor apărea toţi.happy

| Pho3nix a răspuns:

Si eu sunt tot din Galati.
Am aproape 17 ani.hee hee
Dar de ce intrebi? Si tu esti din Galati?tongue

| Didii15 a răspuns:

Je. 14 ani :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt din Galati big grin am.fac 14 ani pe 12 august

| AndreY215 a răspuns:

Aici Galati big grin acolo cine? laughing (18)

| florinel97 a răspuns:

Eu sunt din galati.am 14 ani, fac 15 in iulie