| anabelisa a întrebat:

Oare de ce multi dintre utilizatorii acestui site nu se mai obosesc sa raspunda la o intrebare, daca vad ca funda a fost data?

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Mie sa fiu sincera nu imi trebuie funde, eu fac dragul de ajuta oameni TPU este un hobby pentru mine.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
eu nu procedez asa, nu ma deranjeaza ca este oferita deja funda, pentru ca nu ma intereseaza, de multe ori am vazut fundita acordata, dar raspunsul lasa de dorit, asa ca, chiar daca e data chiar de nu, daca ma pricep, raspund cu mare drag.
O zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Uneori cand funda e deja data, acel user nici nu mai are cu ce raspunde, cel ce a postat intrebarea primind deja raspunsuri.

| onasis1961 a răspuns:

Se considera ca daca s-a dat funda, acela a fost raspunsul asteptat, si nu are rost ra raspunda 10 cu acelasi raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Pentru că foarte mulţi răspund doar de dragul fundei, nu să ajute.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este decizia fiecaruia.Rar mi se intampla sa ma uit la raspunsuri inainte de a oferi eu raspuns.Nu fac o colectie de funde.