| cristinna23 a întrebat:

Intrebare urgenta -Funda+voturi. am o mare problema, azi colegii au spus ca vom chiuli toata clasa si dupa ce am plecat, ei s-au intors, iar dupa ora am aflat ca diriginta s-a intors si a spus ca o sa puna absente nemotivate celor care au plecat. ce sa fac. sa ii spun ce mi-au facut?

Răspuns Câştigător
| Laura_4211 a răspuns:

Pai asa e cel mai bine, ar fi bine ca sa va uniti 2-3 si sa spuneti care a fost,, initioatorul''. (:Xkiss), dar poti spune si singura, cand o sa fii cu diriga ta intre 4 ochi, si stai linistita o absenta nemotivata pe sfasit de ani nu e cine stie ce.happy
vacanta placuta!