| anonim_4396 a întrebat:

Intrebari in special pentru baieti :
1.Cum va purtati atunci cand placeti o fata si simtiti ca si ea va place?
2. Daca baiatul este mai timid, cum se va purta atunci cand va afla ca fata pe care o place il place si ea?
3. Daca un baiat(dupa ce am fost impreuna cu scoala intr-o excursie la care am vizionat un film horror si ne-am tinut de mana la el) tot timpul cand te vede te baga in seama, te impinge usor, te apuca de picioare, te sperie, te invita sa mergi cu el pana la magazin (doar voi doi.), se uita la tine si la corpul tau mereu. se uita foarteee frumos la tine .eu ce pot sa cred?
4. Daca un baiat dupa ce a vorbit ft urat cu tine pe mess, afara cand va vedeti se poarta ft frumos chiar daca tu nu vorbesti cu el. inseamna ca ii pare rau?
5.De ce unii baieti (eu vorbesc de unul) pe mess sunt mai reci, distanti, iar afara cand se intalnesc cu tine se poarta super frumos? Nu imi vine sa cred ca am cunoscut un astfel de baiat.este foarte dragut si pare ca il afecteaza mult atunci cand ma port urat cu el insa tot el este acela care vorbeste din nou cu mine si se apropie din ce in ce mai mult...
As vrea sfaturi de la voi ptc aici mi-am dat seama ca pot si sincera cu adevarat, glumeata cand e cazul si ii pot ajuta pe cei care au nevoie...
A fost o poveste foarte frumoasa chiar daca nu am fost impreuna. el mereu era in preajma mea, practic ma sufoca si eu am afrsit un lucru atat de frumos chiar daca il placeam straight face .pentru prima data adoram scoala ptc acolo ma intalneam cu el. cum trebuie sa ma port cu el pentru a fi din nou asa cum era atunci? ( cred ca mi`e dor de scoala rolling on the floor)
Iertati`ma pentru ca am scris atat de mult insa am sintit nevoia sa ma descarc.straight face
Multumesc anticipat pentru raspunsuri! happy

Răspuns Câştigător
| hanry a răspuns:

1. mas purta frumos cu ea cum altfel (pui si tu niste intrebari)
2.Eu sunt cam timid dar daca as afla asta miar trece in cateva secunde.
3. Poti crede ca te place...
4.cred ca da...
5. Poate juca un joc, poate avea ceva treaba,
Si la intrebarea aia cum sa te porti purta cu el ...pai (cred ca numai vorbitul cu el ii trezeste aminitirile...(am zis cred) si daca e ceva ce nu am inteles ii din cauza ca nu-s atent...

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Link`ul nu merge. mersi pentru raspunshappy

| St!L a răspuns:

1.as incerca sa ii fac pe plac(sa ma port frumos cu ea, sa-i indeplinesc orice dorinta)
2.As fi in al 9-lea cerlaughing
3.Cu siguranta, te place!
4.nu stiu ce sa zic...cred ca s-a purtat urat cu tine doar ca sa se dea mare in fata prietenilor.(asa e la varsta voastra)
5.Saracul...nu stie ce vrea de la viatalaughinglaughingrolling on the floor

| johncena a răspuns:

Mmm mi-se pare ca este vorba de o relatie destul de serioasa.Eu cred ca ar trebui sa-i spui sa nu mai vorbeasca urat pe mess si poate va veti apropria mai mult unul de altul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Am sa raspund la nr. 2 pentru ca ma regasesc in aceasta categorie.Aflarea acestui lucru mi-ar da incredere si as face cativa pasi happy