| Daiana90 a întrebat:

Sunt putin nelamurita...la o zi de nastere am unosut un baiat dupa care eran noarta(la aceea zi) si ne-am jucat adevar si provocare si ne-am pupat si mi-a placut, si lui si a doua zi am vorbit pe mess si mi-a spus ca am fost cea mai frumoasa si ne-am combinat.Ne-am intalnit urmatoarea zi dar numai am vorbit.Imi povestea de scoala etc si numai cand a trebuit sa plecam fiecare acasa ne-am pupat. Mi s-a parut mai... urat in ziua aceea si nu am reusit sa imi dau seama daca chiar imi place de el si eram confuza, nu stiam daca e frumos sau urat dar nu am spus nimic, pur si simplu eram "normala". Dupa aceea nu am mai vorbit deloc foarteee mult timp si odata mi-am luat inima in dinti si cand l-am vazut odata online pe mess l-am intrebat ce face, mi-a spus ca bine si l-am intrebat de ce ii suparat si mi-a spus "lasa" si dupa aia practic vorbeam singura ca nu-mi mai raspundea. I-am dat ignore, fara sa ii spun. I-am vazut hi5 si ma gandesc intruna la el, nu stiu de ce, nu stiu daca il plac, nu cred. e ceva ce nu-mi place si numi dau seama ce.Chiar sunt confuza.Nu stiu ce simt dar ma gandesc prea mult la el, imi vine mereu in minte, imi amintesc cum ma pupat, si eu pe el dar nu stiu ce sa fac, ce simt, nu stiu nimicstraight facestraight facestraight face

Răspuns Câştigător
| VladyCristian a răspuns:

Fiecare adolescent are ezitari. Nu e nimic in neregula cu tine, stai linistita. Incearca sa iti dai seama daca il placi sa nu - asta e primul pas pe care trebuie sa-l faci. Daca i-ai dat ignore, incearca sa faci in asa fel incat sa va intalniti. Dupa parerea mea, il placi. Daca nu l-ai fi placut nu ti-ar fi pasat atat de mult. happy Incearca sa-ti dai seama ce sentimente ai pentru el.

10 răspunsuri:
| Maia a răspuns:

Mmm draguta intamplare.Eu cred ca il placi dar nu-ti dai seama :d faza nasoala este ca nici el nu te-a cautat straight face si nu se stie acum daca el te place, cred ca ti-a spus "lasa" ca era suparat pe tine, daca as fi in locul tau mi-as "lua inima in dinti" si as vorbi cu el, as reaminti acea intamplare si daca pare interesant m-as arata si eu interesata, dar daca nu asta e thinking "next" vorba aia big grin laughing

| Daiana90 explică:

Dar i-am dat ignore de mult... poate nici nu ma mai accepta.Si a trecut foarte mult timp, poate e cu alta. A trecut cam peste o luna de cand nu am vorbit, sau am stiut unul de altul.Nu stiu daca il plac...si daca las placea de ce am ezitari, nu imi dau seama ce e in neregulacrying

| Daiana90 explică:

Chiar acum am intrat pe hi5 lui si are niste poze in care mi scarba sa ma uit sa zic asa (felul cum arata) si altele in care chiar imi place, ii mai simpatic.Nu stiu ce sa spunsad...

| Daiana90 explică:

Mersi pentru sfaturihappy. Chiar o sa inercerc sa analizez cu atentie, sa imi dau seama ce e cu minehappy.

| VladyCristian a răspuns:

Inseamna ca il placi. Nu trebuia sa fii confuza... Incearca sa vorbesti deschis cu el. Daca el a marturisit candva ca te place, intreaba`l acum din nou si cere`i sa te lamureasca. Daca e capos si nu vrea sa-ti raspunda... incearca sa-l mai lasi un timp, poate isi va revenii el si va fi dispus sa-ti dea o explicatie happy

| VladyCristian a răspuns:

Este un pic ciudat de ceea ce simti. Trebuie sa fi sigura pe tine. Ar trebui sa-ti dai seama ce simti. Daca il placi, nu ar trebui sa-ti fie scarba iar daca nu il placi, nu ar trebui sa suferi pentru el. Este greu de explicat. Trebuie sa iti asezi gandurile si sentimentele happy

| VladyCristian a răspuns:

Cu placere. happy Oricand ai nevoie de vreun sfat, poti apela la mine. happy Multumesc pentru fundita tongue

| elamit a răspuns:

Eu cred ca esti indragostita de el, daca tot iti vine mereu in minte, cu siguranta el nu simte nimic pentru tine, cand vei intalni alt baiat sigur va disparea din mintea ta.succes

| dada_2571 a răspuns:

Incerca sa va vedeti fata in fata, atunci nu prea va mai avea de ales si va trebui sa iti raspunda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu cred ca trebuie sa nu te mai ascunzi du-te si discuta cu el