| anonim_4396 a întrebat:

INVITATII GRATIS! CINE DORESTE? LASATI O ADRESA EMAIL! Eupanels este un site in care aduni cat mai multe puncte, alegi obiecte din lista si iti trimite obiectul prin posta, eu am comandat o pereche de casti care costau 300 puncte si mi le-a trimis in 20 zile.

14 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Iar site-uri din astea pe care te inscrii si cersesti dupa click-uri?

| simonika33 a răspuns (pentru LNK):

Nu, completezi doar sondaje opinie

| LNK a răspuns (pentru simonika33):

Daca nu e cu cersit click-uri pare ok. Cu toate ca nu prea am incredere in site-uri de genul - mi se par o inselatorie.
Totusi banuiesc ca as putea sa incerc. Mail-ul meu este ***@yahoo.com.

| simonika33 a răspuns (pentru LNK):

Am trimis, vezi la spam daca nu e in inbox

| simonika33 a răspuns (pentru simonika33):

La inceput primesti un sondaj care iti da 100 puncte daca il completezi

| LNK a răspuns (pentru simonika33):

Nu am primit deocamdata niciun mail. Am verificat in ambele. Mai asteptam...

| simonika33 a răspuns (pentru LNK):

Eu am trims invitatia. cred ca sunt blocate firele;-]

| LNK a răspuns (pentru simonika33):

Gata, a venit Mail-ul. Mersi de invitatie.
Mai ramane de vazut daca sunt seriosi. happy

| simonika33 a răspuns (pentru LNK):

Yw

| LNK a răspuns (pentru simonika33):

Inca o intrebare : cam cat de des apar aceste sondaje? Pentru ca momentan nu este niciunul.

| simonika33 a răspuns (pentru LNK):

2- 3 zile depinde cum au si ei sondaje primite

| DrA a răspuns:

As vrea si eu o invitatie. ayssa_deea@yahoo.com
multumesc

| simonika33 a răspuns:

Numai vrea nimeni?

| rosiescufita a răspuns:

Imi poti trimite si mie una mersi.