| Gefox a întrebat:

Iphone 5s gold sau Samsung galaxy s5? De ce alegeti acel telefon?
Pentru cel mai convingator raspuns funda!

2 răspunsuri:
| InSaNe_6155 a răspuns:

Iphone are un desing mai frumos si are piesele mult mai rezistente decat un Samsung chiar daca Samsung duc piesele la extrem incercand sa faca puterea lor cat mai mare... lucrul asta le va uza mai repede

| MadaMadalici a răspuns:

Iphone clad.De ce? in primul rand este mai practic, mai usor de utilizat si are un design foarte placut. La Samsung ai 50x de aplicatii inutile care doar iti incarca displayul si pe care poate nu le vei folosi niciodata! Go for iphone