| Andreas1 a întrebat:

Ce ati alege intre urmatoarele telefoane Iphone4S...LG optimus4X.....si Samsung galaxy mini3! Funda pentru cel mai inteligent si convingator raspuns(stiu ca dintre toate iphone e cel mai slab)

2 răspunsuri:
| raveny a răspuns:

Clar 4s funda

| ITMonster a răspuns:

Sincer sa fiu... Ai dreptate, Iphone-ul e deja scos din lista( platesti doar firma), iar dintre Lg si Samsung, cu siguranta S3 mini! De ce?
- Niciodata sa nu compari un LG cu Samsung!
- S3 mini e un smartphone bine vandut fata de Lg Optimus4x
- S3 mini detine un procesor bun, special facut pentru un asemenea telefon, camera de 5MP (O camera destul de buna pentru un asemenea telefon), android 4.2
- Claritatea ecranului de 4 inch e special adecvata pentru procesorul incorporat
- Bafta! happy