| astamikcuochisorycapruy a întrebat:

Iq-ul 127 la varsta de 14 ani este bun?

Răspuns Câştigător
| SecretName03 a răspuns:

Iq-ul unui om normal este intre 95 si 110.toata lumea stie asta.140 este de geniu. daca ai 150 l-ai depasit pe einstein. 127 este intre normal si geniu laughing
felicitari! Frumos IQ

| AndreyYoX a răspuns (pentru SecretName03):

Naty sa stii ca Einstein avea 160 IQ

14 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Foarte bun.

| THC26 a răspuns:

Apropo. Testele IQ de pe net sunt toate FAKE! De exemplu daca faci alt test si are aceleasi intrebari. Sigur vei lua mai mult-putin... Eu nu cred in testele IQ de pe Internet happy

| astamikcuochisorycapruy explică (pentru THC26):

Da ai mare dreptate, insa vroiam sa stiu mai mult care este minimul si maximul, insa nu inteleg de ce unui se supara, am pus o simpla intrebare, iar multi cred ca ma dau mare

| 84738493 a răspuns:

Si IQ-ul meu este tot de 127 doar ca eu am 12 ani happy

| DeeaSakura a răspuns:

Daca ai fi avut IQ-ul de 127 nu ai mai fi pus aceasta intrebare, inteligentule!

| astamikcuochisorycapruy explică (pentru DeeaSakura):

Nu inteleg ce te deranjeaza eu am pus o simpla intrebare, vroiam sa stiu care este minimul si maximul unui iq, si da asa mi-a iesit iq-ul, dar sincer nu cred in el pentru ca multor persoane i-au iesit la fel, fapt care demonstreaza ca nu este bun testul, dar... chiar nu inteleg ce te deranjeaza, consideri ca ma dau mare sau ce?

| astamikcuochisorycapruy explică (pentru DeeaSakura):

Si sunt fata apropo, nu baiat

| DeeaSakura a răspuns (pentru astamikcuochisorycapruy):

Atunci scuza-ma, "inteligent-o", am vazut ca chiar ai ceva in cap din felul cum mi-ai scris asa ca nu mai pune asemenea intrebariwinking!

Răspuns utilizator avertizat
| GoBackInFuture a răspuns:

E prost rau... sad

| Alexandrio a răspuns:

-E bun folosestete de el nu te lauda cu el ca il pierzi.

| AndreyYoX a răspuns:

Eu am facut acum o saptamana la liceu la domana psiholog un test unde am luat IQ 135 si azi am facut un test sa vad daca am mai mult decat 135 deoarece la testul trecut 135 era maxim no si azi am facut si mi-a dat un IQ de 142 si am 14 ani la fel ca tine. Cred ca si u ai facut primul test la fel si ai luat 127 e foarte bine este un nivel superior foarte bine felicitari! PS: Naty sa stii ca Einstein avea 160 IQ