| Carla01 a întrebat:

It's a party, yeah; c'mon is party now, is a party rock sunt versurile unei melodii care imi place foarte mult, dar nu stiu cine o canta sau cum se numeste.Decat aceste cuvinte le stiu, am cautat si pe youtube si pe google dar nu am gasit melodia pe care eu o vreau.
:*

3 răspunsuri:
| HAHAALEX a răspuns:

LAMFAO sorry for the party rock.

| Carla01 explică (pentru HAHAALEX):

Nu este aceasta, am ascultat-o.
E melodia din minutul 18:12 ( melodia incepe mai devreme dar, in minutul acesta se aude bine) :http://deseneanimate3d.blogspot.ro/......uper.html.
Sper ca ma poti ajuta!