| motanu89 a întrebat:

Îţi place să citeşti, ce stări ţi-au transmis cărţile pe care le-ai citit? http://pavelionut.wordpress.com/2010/12/24/cartea/

Răspuns Câştigător
| hayley a răspuns:

Da. Depinde de carte. Fiecare are propriile ei sentimente, trairi, stari pe care ti le transmite. Cismigiu & Co. - Grigore Bajenaru, mi-a aratat cum era scoala inainte. Cu tot felul de nazbatii mult mai inspirate si amuzante decat cele din zilele noastre care pe langa faptul ca nu sunt amuzante, sunt absolut tampite.
Winnetou(I, II, III)-Karl May. Este vorba despre un indian apas si un german care se imprietenesc si au tot felul de aventuri in vestul salbatic. Mi s-a parut cea mai interesanta si palpitanta carte. happy