| motanu89 a întrebat:

Credeti in existenta ingerilor? http://pavelionut.wordpress.com/2010/12/12/ingeri/

Răspuns Câştigător
| iulyspy a răspuns:

Ingeri?thinking da, de ce nu? si chestia cu influenta ingerului bun si ingerului rau e adevarata, dar exista liberu arbitru, noi alegem daca vrem sa fim buni sau rai si de asta trebuie sa ne rugam ingerului nostru pazitor sa aiba grija de noi...eu nu-s cine stie ce credincioasa, dar mi s-au intamplat multe si m-am convins ca exista, dar cum zicea si elena, pot fi ingeri si printre noi, trebuie doar sa deschidem ochii sufletului ca sa-i vedem:d

2 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Adevaratii ingeri sunt printre noi, pe Pamant... poate chiar si tu esti unul dintre ei!

| Bii26 a răspuns:

Bună
Da, cu siguranţă.
Pa, pa
By Piţifiţă.