| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc o fata si nu stiu cum sa o atrag.Am incercat sa fiu cu ea impreuna dar a zis ca e prea mica pentru mine.Deci ma puteti ajuta? Cum s-o fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

Buna. nu poti sa o faci sa te placa. acest sentiment se dobandeste in timp. pai petrece mai mult timp impreuna cu ea,ofera-i mici simboluri [o floare,o pereche de cercei,un suc]. faceti poze impreuna,vorbiti la telefon, pe mess. da'i o porecla si cu timpul poate ajunge sa te plac mult la fel de mult cu o placi tu pe ea. dar niciodata sa nu incepi cu stangu. adica dupa ce ti-a zis NU tu sa'i vorbesti urat, sa o ignori sau sa o injuri. e urat.asa ca vorbestei frumos si fi TU.

5 răspunsuri:
| wPapy a răspuns:

Difenenta dintre noi e doar de cateva luni eu o iubesc enorm si vreau sa fie a mea...crying

| Spidi a răspuns:

Cit de mica e fata? ce diferenta este intre voi?
Daca ea considera ca este mica,atunci las-o in pace, iar daca tot o iubesti atit de mult, asteapta sa mai creasca. Daca insisti sa fii cu ea, intr-un fel o vei face sa sufere si v-a regreta asta la un moment dat.
Nu stiu, asta e sfatul meu...sunt fata si asta e parerea mea.
Baftawinking!

| Georgiana_4769 a răspuns:

Salut Calin, Spune-i ca nu poti sa schimbi ce simti pentru ea si ca in dragoste nu conteaza varsta! Sper ca ti-am fost de folos :*

| Georgiana_4769 a răspuns:

Catalin *[scuze]

| lore_9671 a răspuns:

Ar trebui sa ti cont si de parerea ei si sa o faci sa-si dea seama ca dragostea nu are varsta si ca u ai sentimente sincere si nu ati bati joc doar discuta cu ea si se va rezolva de la sine situatia