| yssis a întrebat:

Ce trebuie sa fac atunci cand imi este rau si nu stiu ce sa fac, ce trebuie sa fac atunci cand sunt foarte trista si nimic nu ma m-ai atrag.Am inceput sa iubesc singuratatea dar imieste foarte teama sa nu ma obisnuiesc asa de acea neavand prieteni doresc sa conversez cu persoane la fel ca mine s-au chiar cu persoane cu simtul umorului.

2 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Singura ti-ai raspuns la intrebare, alunga singuratatea, intra in cercuri de prieteni si treptat fa-ti un prieten adevarat! Iubeste si vei vedea ca, chiar de ti-e rau, o vorba buna, un sfat de la cel care te iubeste iti alina durerea. Iubirea adevarata este medicamentul sufletului si al singuratatii!

| antonemarian a răspuns:

Parerea mea. Incearca sa iesi din starea asta fiindca iti faci mult rau. Cum se zice" Ai o viata, asa ca incearca sa o traiesti cat de bine poti " big grin.