| raluca13100 a întrebat:

Iubesc un baiat care s-a combinat cu o fata care imi e cat de cat prietena, eu il iubesc dar si el pe mine, dupa vreo 2 luni nu prea le mergea relatia ca la inceput fiindca ea si-a dat seama ca ma place pe mine(de fiecare data unde eram eu esra si el, se juca cu mine, facea glume cu mine iar pe ea o lasa singura fara sa o bage in seama). Faza e ca el s-a despartit de ea si a incercat sa se aprobie de mine, dar nu stiu de ce parca exista o bariera intre noi fiindca ne iubim amandoi dar nu stiu de ce nu putem fi impreuna.Adica s-a despartit de ea(ea crede ca eu m-am bagat peste ei dar chiar nu am avut nicio legatura cu asta)dar nici cu mine nu e inca.Intrebarea e cum pot trece peste relatia care a avut-o cu fata aia?

3 răspunsuri:
| raph2010 a răspuns:

Deci asta e povesteatongue interesant, nu exista nici o bariera, doar o prejudecata ca ar fi ceva intre voi doi ce s-ar opune, dragostea nu are limite, nu tine cont de limite! trebuie sa vorbesti cu fata aia, daca iti e prietena mai ales, si daca iti e o prietena adevarata, te va intelegewinking iar cu tipu, daca faci glume cu el, te intelegi bine, aici mai e doar un pashappy daca il vrei cu adevarat, cheia o gasesti la tine, in gandurile tale

| raph2010 a răspuns (pentru raph2010):

Oricum totusi un mare semn de atentie pentru tip!big grin

| flutur a răspuns:

Parerea mea este ca sa-i dai papuci pntru ca. cand se va satura de tine va pleca la alta si cand se va satura de aia va veni la tine spundu-ti ca si-a dat seama ca te iubeste sau ca te place nu trebuie sa te lasi calcata in picioare