| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc un baiat cu care nu stiu daca lumea ar fi de acord sa stau. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Te pi.si pe lume si gatawinking ce conteaza ce spun altii?
Acum depinde in ce zona stai, daca stai undeva la tsara te'ar putea afecta.Pentru ca stiu cum te catalogheaza lumea, dar daca stai la oras ce'tsi pasa tie?straight face

| Sapphire a răspuns:

Si daca nu ii convine cuiva tu gata ii dai papucii iubitului tau? Chiar nu trebuie sa tii cont de ce zic ceilalti. Ce importanta asa mare au ceilalti? Voi sa fiti fericiti!

| misss a răspuns:

De ce iti pasa de lume? Nu ar trebui sa.tzi pesewinking... Daca va iubitzi n.are ce cauta lumea intre voihappy

| Freak_6887 a răspuns:

Lumea? Ce te intereseaza lumea?
E vorba doar despre tine si el happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai tu stai cu el sau lumea? Dar trebuie sa te iubeasca si el ca asa na... Daca te iubeste si el nu mai aveti treaba de nimenihappy