| Soranikk a întrebat:

Iubesc un baiat frumos tare...el nu prea vine pe la mine si am auzit ca umbla cu mai multe fete...ce sa fac? oare ma mai iubeste? voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| mada1820 a răspuns:

Din moment ce umbla cu alte fete nu cred ca te iubeste, in general acestor baieti foarte frumosi le place sa fie "curtati" de cat mai multe fete.Cel mai bine ar fi sa iti vezi de viata ta si sa il uiti pentru ca nu se merita sa iubesti pe cineva care face asemenea lucruri.