| DariaCurca11 a întrebat:

Iubesc un baiat mai mic ca mine, ce sa fac sa nu se mai uite dupa alte fete? El chiar daca zice ca ma iubeste

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum adica se uita dupa altele? scoatei ochii afara, pe bune asta e intrebare serioasa? ce varste aveti?

| Florentina9210 a răspuns:

De aceea are omul ochi, sa se uite si dupa altele, tu nu te uiti dupa altii?

| DariaCurca11 explică (pentru Florentina9210):

Dar el cand vede o fata face aaa de parca e indragostit de ea!

| OldSoul a răspuns (pentru DariaCurca11):

Inseamna ca pur si simplu nu il atragi suficient de mult, daca mai are ochii si pentru alte fete.