| MissKatherine a întrebat:

Iubesc un baiat si nu stiu cum sa-i spun cum? dau funda

Răspuns Câştigător
| LaLa_5578 a răspuns:

Pai zambestei tot timpul.invita`l undevabig grinIncearca sa petreci cat mai mult timp cu elwinking. Iar cand crezi, ca e timpul sa ii spui ce simti pentru el doar fa-o. Iar daca el nu te place.nu ii nimic doar nu e ultimul baiat de pe pamantwinking. Bafta :*

1 răspuns:
| stefania_1130 a răspuns:

Buna!
Gasesete un prilej sa va intalniti: aniversarea unui prieten comun, de exemplu. sau poti incerca sa-i zambesti "altfel" cand va salutati, eventual adreseaza-i o intrebare etc. daca te place si el, lucrurile vor evolua de la sine.
Succes!

P. S:sa nu fii prea insistenta. O sa creada ca esti disperata de el si o sa indeparteze de tine:*:*:*