| rocky26 a întrebat:

Iubesk un baiat iar el pe mine nici nu stiu daca ma iubeste sau nu.Mai mult ca nu.Cind vorbesc cu EL pe net nu prea imi raspunde, imi raspunde atunci cind ii scriu mult. Cind imi vorbeste, imi vorbeste indiferent.Cind ma uit la poza lui, cade cerul peste mine. Sunt indragostita de EL foarte tare mereu ii scriu prima dar Lui parca nici nu iar pasa de asta. Inainte imi scria atit de des, si imi vorbea asa de frumos, dar acum, simt indiferenta. Ce sa fac? il iubesc enorm. Sal uit? nu. nu pot. E imposibil asa ceva. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| iuliana04 a răspuns:

La mine fix assa situatie. eu am incercat sa-l uit nu-s e primeste ca suntem in aceiasi scoala. am inceput sa gasasc in el minussuri, si am inteles ca e ideal. numai el cu mine vorbeste prin net numaicind lui ii trebuie ceva de la mine. si intii eu nu il ajutam, dar pe urma... si acum suntem cei mai buni prieteni!

4 răspunsuri:
| rocky26 explică:

Anonima 98. pai am incercat deja si lucrul acesta. nu am intrat pe net 10 zile si cind intram nu-i scriam deloc. si el nici o reactie nu a avut. nici nu scrie, nici nu ma intreaba de ce n-am intrat sau chestii de astea. rar se intimpla cind ma intreaba de ce nu am intrat.

| rocky26 explică:

Il iubesc enorm de tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

| Anonimaa909 a răspuns:

Pai.incearca sa te dai la el.sau sa te poti indiferent cu el... poate ca este obisnuit sa-i scrii mereu pe net. tu cateva zilel nu-i mai scrie poartate cu indiferenta si apoi vezirezulatul. daca te iubeste te va baga in seama daca nu nu...Bafta scumpa!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa-ti zic pentru ca sh ew trec prin acelasi lucrubroken heartbroken heartsadcryingdar un singur lucru pot sa-ti zic.incearca sa nu mai vb cu el deloc.crede-ma merge.si ew am facut la fel.si acum sunt cu baiatul respectiv