| rocky26 a întrebat:

Iubesk un baiat iar el pe mine nici nu stiu daca ma iubeste sau nu.Mai mult ca nu.Cind vorbesc cu EL pe net nu prea imi raspunde, imi raspunde atunci cind ii scriu mult. Cind imi vorbeste, imi vorbeste indiferent.Cind ma uit la poza lui, cade cerul peste mine. Sunt indragostita de EL foarte tare mereu ii scriu prima dar Lui parca nici nu iar pasa de asta. Inainte imi scria atit de des, si imi vorbea asa de frumos, dar acum, simt indiferenta. Ce sa fac? il iubesc enorm. Sal uit? nu. nu pot. E imposibil asa ceva. Ce sa fac

3 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Nu cred, ca nu poti.Straduieste-tewinking

| aty91 a răspuns:

Spune-i ceea ce simţi. Vezi şi parerea lui. Trebuie să îţi faci curaj, căci doar aşa vei şti ce simte şi el pentru tine. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate si-a gasit pe cineva, d'aia este el asa indiferent