| FeliciaStc a întrebat:

Iubitul meu a început sa se comporte foarte urat cu mine. Ma face proasta, ma jignește, ragaie și trage pârțuri lângă mine. Când are el ceva își vărsa nervii pe mine, dacă ii pun o simpla întrebare sau ii zic ceva tipa atât de tare încât ma bufnește plansul, apoi când vede ca plâng se enervează și mai tare și dacă e la mine pleacă acasă la el, dacă suntem la el ma trimite acasă ca nu sta el sa bocesc eu degeaba ca proasta lângă el. Ieri a tipat atât de tare la mine încât cred ca l-au auzit 3 străzi, am început sa plâng și m-a trimis acasă plângând, singura, la ora 10 seara, nici măcar nu m-a dus acasă cu mașina. Avem 1 an și 6 luni, la început era totul perfect și se comporta foarte frumos, acum zici ca e alta persoana. Încă e afectuos și atent cu mine, îmi face cadouri și se implica in relație, își da silinta sa ne vede și chiar dacă iese obosit de la munca tot face cumva sa ne vedem. Dar uneori când îl deranjeaza pe el ceva se comporta foarte urat. Oare nu ma mai iubește? Sau are o problema cu nervii? Merita sa mai continuam relația dacă eu plâng mereu?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tu ești troll sau chiar atât te duce capu să stai cu-n asemenea om? sunt rea că zic asta, știu, da efectiv mi-e greu să cred că poți să stai cu așa specimen. ce mai așteți? să te bată? sau și atunci o să-ți pui întrebări dacă merită să mai fii cu el?

| Ofiintă a răspuns:

Nu văd motivul pentru care ar merita sau pentru care ai adresa o asemenea întrebare.

| Andreeush a răspuns:

Cum poți sta cu unul care țipă la tine de îl aud 3 străzi?

| Nirvanaaa a răspuns:

Singura soluție bănuiesc ca o stii și tu și anume despărțirea. S-o fi forțat la început cât sa te atașezi de el și după și-a dat drumul la adevăratul caracter.
Unui om căruia nu ii pasa dacă plangi și se comporta așa mizer nu ii pasa de tine și in concluzie de ce sa mai tragi de relația asta?
Caută pe altcineva care sa te trateze frumos tot timpul nu după cum are chef și in ce toane e.

| UnDiavol a răspuns:

Eu am murit de ras te rog Iartă-mă nu puteam sa nu fiu sincer cu tine im pare rău

Ma întrebare mea este laughing)) de ce mai stați cu așa oameni ma de ce laughing)) de ce veniți aicia și puneți întrebări când soluția pentru așa Animale este simpla adică? Nu mai bagi in viața ta simplu așa Animale nu se fac in veci oameni orice ai face tu crede-ma știu atât de bine ce spun nu ai idei oricum am ras de nu am mai putut mersi mult laughing))

| FeliciaStc explică (pentru UnDiavol):

Crede-ma ca la început era perfect, ma miram cum de exista așa baiat, ii mulțumeam lui Dumnezeu ca mi l-a dat, și m-am atasat de el imediat, dar el a devenit așa după ce am început sa îl iubesc enorm și nu mai pot sa stau fără el

| UnDiavol a răspuns (pentru FeliciaStc):

Pai așa sunt la început îngeri ăștia și așa cadeți in Plasă cu ușurintă dupa aia tot voi va plângeți fără supăra Aicia cred ca Amndoi suntem de acord happy nu pot sa nu spun Adevărul așa ma creat el nu am ce face trebuie sa spun Adevărul

Uite cum sta treba o data ce el a-și bate joc de tine in halul asta de mizerabil trebuie sa înțelegi serios ați spun bagă la cap și bucură-te ca ai scăpată cu atâta și ferească Dumnezeu nu ai rămasă cu un copil de la Animalul asta care te tratează in hăul asta uita-l mergi mai departe tu nu meriți una ca asta crede-ma nu meriți una ca asta

| FeliciaStc explică (pentru UnDiavol):

Mulțumesc mult ❤️❤️

| UnDiavol a răspuns (pentru FeliciaStc):

Sa fi fericita ❤️

Fericirea ei pentru mine este Absolut totul O_O

| UnDiavol a răspuns:

Tipat atât de tare la mine încât cred ca l-au auzit 3 străzi

Partea mea favorita laughing))

| FeliciaStc explică:

Am uitat sa Menționez ca el nici măcar nu își da seama de ce plâng, spune ca plâng degeaba și nu are nicio idee ce a făcut, cu toate ca i-am spus ca nu suport sa tipe la mine și știe cât de sensibilă sunt. Am uitat și sa spun ca, ieri nici nu m-a sunat sau măcar sa îmi dea un mesaj sa vadă dacă am ajuns bine acasă, e normal așa? Am observat ca atunci când suntem in pat, dacă avem o cearta el ma împacă doar dacă nu am făcut sex, dar după sex, dacă ne certam, nu ii pasa dacă plâng, pur și simplu pleacă din camera sau ma trimite acasă, nici vorba sa ma împace. Ce sa mai cred? Ma tine doar Pt sex? Poate are dreptate ca sunt prea plângăcioasă dar nu pot sa ma abțin atunci când îl văd așa. La mine nu tipa nimeni, nici măcar mama sau tata și tipa el?!