| FearTheUnknown a întrebat:

Iubitul meu face 18 ani saptaman viitoare si habar nu am ce sa ii cumpar! Si peste 3 luni facem 2 ani de relatie, si trebuie sa ii cumper iar cadou. Deci ii iau 2 cadouri separate. Idei? Va rog frumos, dau funda.

Răspuns Câştigător
| NatyAriana a răspuns:

Fa-i un picnic surpriza, mergeti la un meci sau la un concert, uitati-va la un film impreuna cu prietenii lui sau doar voi doi. Fa ceva ce ii place lui... Iar ca si cadou ai putea sa ii dai un CD in care sa fie un videoclip cu pozele cu voi pe melodia lui preferata, cumparai un CD cu trupa sau filmul sau preferat, un lant cu numele tau sau, o sapca cu numele tau si al lui sau cu mesajul "I have girlfriend!" etc.
Du-te la un magazin cu lucruri personalizate si o sa vezi si alte lucruri si preturi...
Cam atat, pana la urma tu-l cunosti cel mai bine, eu doar ti-am dat niste idei.
Sper ca ti-am fost de ajutor, bafta! :*

| FearTheUnknown explică (pentru NatyAriana):

Mersi, faza e ca deja mergem un weekend la mare cu mai multi prieteni, nu pot eu organiza alta iesire. :/. Dar mersi mult, o sa iau in considerare, cred ca ii fac ceva personalizat.

| NatyAriana a răspuns (pentru FearTheUnknown):

Cu placere, bafta! Sper sa-i placa!

3 răspunsuri:
| FearTheUnknown explică:

Mersi, dar i-am luat asa ceva anul trecut big grin. Si inca il poarta. Anul asta nu stiu ce sa ii iau sad