| SonataArctica a întrebat:

Iubitul meu nu vrea sa ma prezinte prietenilor lui! Nu-l pot obliga,dar simt ca-i e teama sa afle cineva de relatia noastra, desi toti prietenii mei stiu de el.
Ajutooooor!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate nu e sigur pe sentimentele lui sau pur si simplu nu ar avea rost sa-i cunosti pentru ca nu sunt genul tau

| larissuka a răspuns:

Sincer,parerea mea e ca el nu vrea sa te prezinte din motive personale ori prietenii lui nu sunt tipii pe care tu ai vrea sa-i cunosti. tipii in preajma carora nu te vrea, ori are ceva de ascuns, incearca sa vorbesti deschis cu el, fii directa, intr-o relatie COMUNICAREA e de aur. bafta! happy