| mirunanga a întrebat:

Iubitul meu vrea sa fac ce vrea el, mereu cand ne certam face in asa fel si intoarce vina asupra mea, imi interzice anumite lucruri si vrea sa facem sex eu fiind virgină si nu pot sa ma despart de el pentru ca il iubesc

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Atunci meriti din plin ce traiesti, ti-o faci cu mana ta. Nu stiu de ce mai si expui sa vada si altii cat te duce capul.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si inca nu l-ai trimis la plimbare? Lac sa fie, ca broaste sunt destule! Si cum lac este, eu te-as sfatui sa-i dai papucii, n-o sa ajungi bine cu el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ca iubirea asta nu e cu sens unic, trebuie sa fie din ambele sensuri. De la el nu pare sa vina...

| T0T a răspuns:

Adică dacă ești virgină nu ai voie să faci sex? Interesant. Am trăit în minciună.

| Freya1 a răspuns:

Cum sa stai cu el daca se comporta asa cu tine?
Tu de plecat nu ai auzit sau de ura si la gara? Ce vrei sa facem noi sa mergem la el sa ii spunem sa nu isi mai bata joc de tine? Tu trebuie sa pui piciorul in prag

| mentholinks a răspuns:

Asa meritati voi astea ca nu va plac baietii cuminti care au sentimente pentru voi. Zi mersi ca nu-ti da si palme dar nu mai e mult pana acolo. Succes!

| siriusblack98 a răspuns:

Nu-s un om prea inteligent de fel.Dar cand ma uit ce intrebari pun unii, prind incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inlocuieste"il iubesc" de la sfarsit cu "n-am minte".

| EneCristian a răspuns:

Incerca sa il faci sa inteleaga ca sunteti 2 intr-o relatie si este nevoie de compromis cat despre sex refuzul tau arata ca nu doresti cu adevarat o relatie cu el. Iti recomand sa te gandesti bine ce doresti si daca el se poate schimba. Bafta!

| munteanuionvictor a răspuns:

Nu ești obligată să suporți ceva ce nu-ți convine. Ești obligată să faci sex doar după nuntă.

| Sndnxnska a răspuns:

Mergi la un psiholog, te va ajuta sa te poti desparti. Ai probleme cu stima de sine si cu atasamentul