| jonydd a întrebat:

Joc metin2 united si nu stiu cum sa-mi fac magiile am 5 magi =m2 si 1=m1 si vreau sa-mi fac P ce trebuie sa fac? ca sa le fac P am lvl 106 saman

3 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Te duci la gardieni si iti iei carti... dupa care la nu stiu ce negustoare( cea de langa aia de diverse).si cumperi piatra spiritului( destule), boabe zen si nu stiu ce pergamente ale exorcizarii sau asa ceva.
Urasc metinul!

| jonydd explică:

Pai am cumparat si ce ai zis u si tot nimic

| FrateleGroparuluiVesel a răspuns:

Trebuie sa cauti singur pe internet si a te documentezi pentru ca nimeni nu are timp sa iti spuna pas cu pas este foarte greu