| lylo a întrebat:

Joi facem la scoala o petrecere de halloween, iar eu nu stiu cu ce sa ma imbrac, vreau sa fie un personaj negativ confuseddati si mie niste sugestii!( am 14 ani big grin)... Funda :X

5 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Vrajitoare, vampir, fantoma, mumie, dracusor
http://www.ceimbracazi.ro/ce-imbraci-de-halloween/

sper sa-ti fie de ajutor:)
http://www.youtube.com/watch?v=U6Y48lnR2O4

| βσσblėėŝ a răspuns:

A... un zombie sau vampirlaughinglaughingar merge si mumie da sa nu faci ca aia care se infasurau in hartie anul treku la petrekerelaughinglaughing
si. zi-mi si mie la ke ora e petrekerea aia ca vr soo sa merg plzz:X

| ewe a răspuns:

Vrajitoare, vampir, schelet. funda plsbig grin?

| ThePinkPanther a răspuns:

Si eu am aceiasi problema! as vrea sa ma costumesz in vampir, dar avem mari fani ai acestora in clasa si nu vreau sa am acelasi costum. poate tu nu ai aceiasi problema si te poti costuma in vampir sau in vrajitoare de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrejitoare