| anonim_4396 a întrebat:

Miercuri facem petrecere de Halloween (la scoala), si vreau sa ma imbrac in Michael Jackson, cu toate ca sunt fata. Vreau sa fie ceva haios si interesant in acelasi timp. Nu stiu cum sa asortez hainele (ceva simplut, nu vreau multe zorzonele). Va rog sa imi dati idei, cum sa ma imbrac, cum sa fac lumea sa rada, sa se simta bine. Promit fundita la cel mai inventiv. happy

Răspuns Câştigător
| loveyourlifeis4ever a răspuns:

Pai pune-ti o blucza alba sau neagra, apoi o jacheta de orice culoare si apoi o fusta mai... disco si egari negri sau jambiere de orice fel. desigur daca ai poti sa-ti pui o palarie (caci asta si o manusa il reprezinta pe MJ cel mai mult!)

1 răspuns:
| Lena4kal a răspuns:

Poti sa iti faci singura costum jumatate fata-jumatate baiat.Toti o sa fie uimiti de costumul respectiv.