| ParaPaul2006 a întrebat:

Justin Bieber: Imi poate explica si mie cum a ajuns atat de celebru dar mai ales atat de idolatrizat pispircu asta numit Justin Bieber?

Auzi aici ce planuri are: http://www.muzica-sentimentala.com/......ie-de.html
Featuring pana si cu Kayne West... vomit

6 răspunsuri:
| OglindaOarba a răspuns:

Talenttongue

| JeSuisElle a răspuns:

Justin Bieber a ajuns celebru prin vocea lui care seamna cu a unui inger. El canta la chitara, pian si tobe si in plus arata bine.Sunteti voi invidiosi

| sayross a răspuns:

La ridicat cineva frate caci singur nu avea cum sa ajunga celebru din motivul
1:voce nu are e clar vocea lui e mai mult facuta pe calculator, la-i auzit vreodata live...bleah e oribil sunt oribile si melodiile lui.

oricum stii si tu are 14 ani melodile lui sunt despre dragoste din cate am inteles, ya gandeste-te un pic la varsta de 14 ani cam cate sa stie el despre dragostelaughing))

unii il considera chiar fata din cauza fetei luilaughingseamana cu o fata

Respect:2Pac, The Game, 50Cent, si restul raperilor adevarati americani cat si romani

atat am avut de spus.

| nikolikky a răspuns:

Paaaaaaaaaai... Cele mai multe fane sunt lipsite de viata si le ramane doar sa se uite la asa zisele "vedete super-tari" cum le zic ele si daca vad una mai frumoasa imediat asta e.Varmea nu a ascultat melodiile lui si totusi e topita dupa el.
@sayross ce bine ai ziso, respect! Doar partea aia cu dragostea nu suna prea bine.Si eu am 14 ani si stiu ce inseamna.

| eva9999 a răspuns:

Cu melodia aia Baby, Baby...Si cand a dat lovitura cu melodia asta fanii au dorit sa afle si celalalte cantece si se pare ca leau placut si acum il idolatrizeaza cum ai zis si tu.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai justin are 16 ani aproape 17 face pe 1 martie, are o voce supe mai ales in love me, pray, favorite girl,happy baby etc. si forte important nu pune intrebari stupide ca aceasta happy