| ParaPaul2006 a întrebat:

Justin Bieber vine in Romania.
http://www.muzica-sentimentala.com/......01.html...

Răspuns Câştigător
| nicu_3864 a răspuns:

Daca iti place de el trebuie sa fi cel putin Gay.

8 răspunsuri:
| Nutella123456789 a răspuns:

Ce trist

| Sconcsiş a răspuns:

Daaaa! O sa pot folosi catapulta! Da! Oh yes! Best day ever!

Pentru cei care nu stiu despre ce e vorba:
http://www.tpu.ro/......apoi-o-sa/

| amc a răspuns:

Neinteresant

| vlad_2650 a răspuns:

A zis ca vrea sa vina in Romania, dar zice asa doar pentru bani. Cel mai nasol cantaret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci citez:
"vreau sa merg acolo ca să-i îmbraţişez"
nene daca tot vrei sa ajuti copii din Romania atunci macar cale niste bani, fonduri ceva nu îmbrăţişări că îmbrăţişările nu aduc nimic folositor...au doamne ce oameni :!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vlad poate u esti nasolhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ce fain...Deabea astept sa nu ma duc laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce comentati aiurea OK nu va place dar de ce trebuie sa va manifestati ca niste needucati. Eu sunt fana dar nu asta e problema. Faza e ca eu macar nu comentez aiurea despre sosirea altor artisti. Parea ta e sincera si proprie dar nu cred ca asta era intrebarea. S-a ajuns la un alt subiect.