| Syaaa a întrebat:

Ke status pentru fete `da may noy``Stytzy`?love struck Shy nu k Mi'ar fi lene sa kawt sau ceva de genutongue dar vreau keva mai nowbatting eyelashes cele mai misto statusuri``love struck`*Fundytzaa``!love struck* :* P. s nu conteaza daca e de dragoste, despartire, tristete, fericire ^^``!"

Răspuns Câştigător
| Smiiilee a răspuns:

Totusi ma admira, pentru ca Sunt copil, si am o lume de Vis iar Singura mea privireeil duCe'n paradis!

Nu e un vis si nicio fantezie. E ceea ce se numeste copilarie. Un episod din serialu` vietii tale Care contzine clipe dulci, da` si amare

• Sunt un om simplu, mai simplu decat tine. Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•

• asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza. •

• de obicei ii citesti rapid. pe cei care iti zambesc si de fapt nu te inghit.

Ultimul vers toti ar trebui sa-l stie: Imi d0resc ce`mi d0resti tu miee si sa tsi se intampLe tie!

Stiu ca e greu, dar sunt aici
Gata sa te ridic cand simti ca pici

Sfatul meu prietenesc e sa o iei in brate.Arata'i ca o iubesti frate si da'i sperante.

°De azi arunc totul la gunoi numai vreau nimic nimic inapoi; x•

>; d