| andreutza99 a întrebat:

Buna!happy Vreau si eu statusuri nu conteaza de care. fericire,tristete,amuzante, dragoste tot felulhappy la cele mai multe si frumoase dau funda.hee hee

Răspuns Câştigător
| mariutsa1234567890a a răspuns:

` ♥ Unicul baiat dupa care voi fugi îmi va spune "Mami ma prinzi "?! ♥
Uneori..cautarea inceputului, te duce spre propriul sfirsit!
Nu iti fie frica de moarte Totul va trece... Te vei simti doar rece. Lumea va plange Tu vei zambi Sufletul pleaca Tu nu reinvii!
Sincer, preferam mai degrabă să nu cunosc unele persoane..la fel cum nici ele pe mine happy
• Şi chiar dacă va semăna fizic cu ea, să fii sigur că nu va vorbi la fel şi nu va avea acelaşi caracter ca ea!
Şi el se gândeşte la tine, stai liniştită. Doar că băieţii nu-şi arată sentimentele!
Un om de succes este acela care poate construi o fundaţie cu cărămizile pe care alţii le aruncă în el!
Uneori. scrii statusul nu pentru ca 50 de persoane sa-i puna klass, ci doar pentru ca o singura persoana sa-l citeasca♥
Atunci cand vei vrea sa ma ranesti, adu-ti aminte ca ai facut-o deja. `!
¤ Ai Grija De Ea♥...Caci Cind O Vei Pierde Iti Va Fi Dor`!
Oamenii mereu zic"nu te voi uita niciodata", iar peste o luna nu-si mai amintesc nici macar cum te cheama
Eu nu sunt decit o pata de singe care vorbeste!
Mama este o fiinta care atunci cand vede ca sunt numai patru portii de placinta pentru cinci persoane, spune ca nu i-a placut niciodata placinta.
Ea: Aseara te-am visat...El: Wow! Serios? Si ce ai visat? Ea: Nu imi aduc aminte. El: Atunci cum stii ca m-ai visat? Ea: M-am trezit fericita...♥
Sus exista un Dumnezeu, chiar daca tu nu'L vezi Printre nori!
Tot ce vreau de la tine este sa ma faci sa zambesc atunci cand sunt suparata, sa ma iubesti cand ma simt singura si sa fii acolo pentru mine cand am nevoie. [♥]
Caт de мυlтe eмoтιι, υɴeorι, ιтι da υɴ ѕιмplυ "all мeu"...♥
Oamenii și omizile au șansa să se mai nască o dată. Dar nu toți oamenii devin îngeri, și nu toate omizile fluturi♥
Nu e nimic pierdut. Totul se încadrează perfect în ritmul monoton al vieţii. Început, sfârşit şi de la capăt: un alt început, un alt sfârşit; un veşnic ritual. De când, până când? Nu există capăt. Dincolo de orice zid, există altceva. Mereu altceva. Se continuă. Altfel. Sau la fel. De unde, până unde? Nu ştim! Poate vom afla. Vreodată.
Când o fată îi cere unui băiat să asculte o melodie, este pentru că versurile din acea melodie sunt exact cuvintele pe care îi este teamă să le spună...[♥]
Dincolo de vise, există realitate.
Poţi să fii sexy, frumoasa, urâtă, mare, mica. Astea nu contează atunci când cineva te iubeşte nu îl mai interesează...