| G2225hda a întrebat:

Key hei! Dau o petrecere in pijamale la mine maine seara, si invitate sunt prietenele mele.Nu am deloc idei ce as putea face ca sa ne distram sa nu ne plictisim.Dau FUNDA pentru idei si sfaturi care chiar merita pentru o seara de neuitatwinking

P.S am nevoie repede pana maine seara 19.04. 2013

3 răspunsuri:
| AdrianIonut100 a răspuns:

-Puteti spune glume/bancuri
-Va puteti uita la un film in timp ce mancati popcorn
-Va puteti uita pe niste reviste care vi se par interesante
-Puteti juca nenumarate jocuri
-Stingeti lumina si va jucati pe intuneric
-Sa faceti farse la mobil
-Va jucati carti, remi, sah poate adevar sau provocare
-Ascultati muzica si dansati
Sunt multe lucruri de facut.Era sa uit sa nu uiti bataia cu perne.
Distractie placuta!winking

| AdrianIonut100 a răspuns (pentru AdrianIonut100):

Sa sti ca am scris in acelasi timp ce thabestgirl4ever.Doar ca el a terminat mai repede si eu nu am vazut ce a zis el.Nu m-am luat dupa el.

| Fluffy2 a răspuns:

Buna! Exista o gramada de moduri cum sa va distrati! 1. puneti fiecare muzica si dansati 2. puteti face karaoke 3.sa jucati adevar sau provocare 4.sa probati haine 5.sa va uitati la un film horror 6.sa faceti chestia aia cu bloody mary in oglinda 7.parada modei si multe alte chestii. Sper ca te-am ajutat.Petrecere frumoasa!laughing