| FlAiser a întrebat:

Kremm castiga romani au talent siguurrr! ce ziceti?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Putin probabil eu cred ca o sa gastiga careva trupa No Limit sau Aset Crew.

48 răspunsuri:
| FlAiser explică (pentru evenso):

No limit ini nici un caz cristian dog krem sau trio zamfirescu

evenso
| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Facem pariu? big grin

| FlAiser explică (pentru evenso):

K

evenso
| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Care-i miza?

| FlAiser explică (pentru evenso):

Stai pe TPU pana se gata romanii au talent sa vedem cine castiga dintre noi

| FlAiser explică (pentru evenso):

O funda +vot cine castiga pui u o intrebare aiuria si eu zic da sau nu si imi dai funda +vot daca castigi u iti dau eu aici la intrebarea asta...ce zici?

evenso
| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Doar atat? ma gandeam la ceva mai palpinatnt...

evenso
| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Eu nu pun intrebari aiurea, daca tu castigi pariul te bag in lista mea happy si ai vot.

| FlAiser explică (pentru evenso):

Ce altceva like pe facebookrolling on the floor spune u ce

| FlAiser explică (pentru evenso):

Bine si daca castigi u?

| FlAiser explică (pentru evenso):

Da-mi id tau ca nu imi place sa vb asa pe TPU ca vad mesju la 1 min

evenso
| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Atunci faci 100 de genoflexiuni, inregistrezi si pui pe YouTube cu titlul Am pierdut pariul contra evenso laughing - GLUMESC!

evenso
| evenso a răspuns (pentru evenso):

Id meu este scumpa la vedere, dau in cazuri rare.

| FlAiser explică (pentru evenso):

rolling on the floor bnbn

evenso
| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Ok, ne-am inteles asteptam sfarsitul concursului, sa nu dispariwinking si postarea sa nu-l stergi big grin

evenso
| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Apropo, daca nu castiga nici una dintre cele amintite inseamna ca am pierdut amandoi tongue

| FlAiser explică (pentru evenso):

Auzi ma cristian dog a fost?

evenso
| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Cine-i ala? laughing a magicianul...inca nu a fost ( ma verifici? ) laughing

evenso
| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Uite acum merge Oana Lianu, cred ca ea ar merita sa castiga acest concurs, dar deja are o cariera de asta nu prea cred ca o sa fie aleasa pentru locul I.

| FlAiser explică (pentru evenso):

Mie nu imi prea place de oana lianu mie imi plac cel mai mult trio zamfirescu

| pwp a răspuns:

Sunt de acord cu tine love struck love struck love struck love struck

evenso
| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Eu ma refeream de talent - poti aprecia ceva fara sa iti placa.

evenso
| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Hai ca vine un favorit de al tau Trio Z

| Sharlyzz a răspuns:

Sunt curioasa cine castiga pariulbig grin

| FlAiser explică (pentru evenso):

Acum sunt fratii zamfirescu

| FlAiser explică:

Care e preferatul tau?
al meu e Trio Zamfirescu

| FlAiser explică:

Auzi dar daca unul dintre cei pe care i-am ales noi castiga locul 2 sau 3 se pune nu?

evenso
| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Sincer? nu prea am, ma distreaza nebunul de Gigel Frone, sunt foarte curioasa ce o sa produca, dar sigur nu va castiga el.
Cine mi-a placut cel mai mult nu a intrat in finala Narcis Iustin Ianau http://www.youtube.com/watch?v=YhSsSUlr8Tg

evenso
| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Nu se pune, era vorba cine castiga - asta inseamna sa ajunga pe locul I

| FlAiser explică (pentru evenso):

Nu mi-a placut narcis deloc