| FlAiser a întrebat:

Kremm castiga romani au talent siguurrr! ce ziceti?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Putin probabil eu cred ca o sa gastiga careva trupa No Limit sau Aset Crew.

| FlAiser explică (pentru evenso):

No limit ini nici un caz cristian dog krem sau trio zamfirescu

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Facem pariu? big grin

| FlAiser explică (pentru evenso):

K

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Care-i miza?

| FlAiser explică (pentru evenso):

Stai pe TPU pana se gata romanii au talent sa vedem cine castiga dintre noi

| FlAiser explică (pentru evenso):

O funda +vot cine castiga pui u o intrebare aiuria si eu zic da sau nu si imi dai funda +vot daca castigi u iti dau eu aici la intrebarea asta...ce zici?

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Doar atat? ma gandeam la ceva mai palpinatnt...

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Eu nu pun intrebari aiurea, daca tu castigi pariul te bag in lista mea happy si ai vot.

| FlAiser explică (pentru evenso):

Ce altceva like pe facebookrolling on the floor spune u ce

| FlAiser explică (pentru evenso):

Bine si daca castigi u?

| FlAiser explică (pentru evenso):

Da-mi id tau ca nu imi place sa vb asa pe TPU ca vad mesju la 1 min

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Atunci faci 100 de genoflexiuni, inregistrezi si pui pe YouTube cu titlul Am pierdut pariul contra evenso laughing - GLUMESC!

| evenso a răspuns (pentru evenso):

Id meu este scumpa la vedere, dau in cazuri rare.

| FlAiser explică (pentru evenso):

rolling on the floor bnbn

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Ok, ne-am inteles asteptam sfarsitul concursului, sa nu dispariwinking si postarea sa nu-l stergi big grin

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Apropo, daca nu castiga nici una dintre cele amintite inseamna ca am pierdut amandoi tongue

| FlAiser explică (pentru evenso):

Auzi ma cristian dog a fost?

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Cine-i ala? laughing a magicianul...inca nu a fost ( ma verifici? ) laughing

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Uite acum merge Oana Lianu, cred ca ea ar merita sa castiga acest concurs, dar deja are o cariera de asta nu prea cred ca o sa fie aleasa pentru locul I.

| FlAiser explică (pentru evenso):

Mie nu imi prea place de oana lianu mie imi plac cel mai mult trio zamfirescu

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Eu ma refeream de talent - poti aprecia ceva fara sa iti placa.

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Hai ca vine un favorit de al tau Trio Z

| FlAiser explică (pentru evenso):

Acum sunt fratii zamfirescu

| Băscuţă a răspuns (pentru FlAiser):

Cristian Dog laughing Ce-am mai râs.

| FlAiser explică (pentru Băscuţă):

Am gresit ma imi era somnrolling on the floorasa credeam eu ca il cheama

| Băscuţă a răspuns (pentru FlAiser):

Merge şi aşa! Oricum vroia Mihai Petre un număr de dresaj de câini în finală.
Nu-i nici o problemă, doar că greşeala ta mi-a făcut ziua mai frumoasă. Mulţumesc!
Şiii...who let the dogs out? Who? Who?

48 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sunt de acord cu tine love struck love struck love struck love struck

| Sharlyzz a răspuns:

Sunt curioasa cine castiga pariulbig grin

| evenso a răspuns (pentru Sharlyzz):

Sa speram ca FlAiser este pregatit happy

| FlAiser explică (pentru evenso):

Pregatit pentru ce? auzi eu ma pun sa ma uit confortabil in pat ies dp calculator intru cand se termina k? sa iti fac in ciuda si sa imi iau rasplata rolling on the floor

| Sharlyzz a răspuns (pentru evenso):

Ma duc la somnic, vad eu maine cine a castigat.Aaa, si daca niciun participant de-al vostru nu castiga, dau eu "provocarile"laughing

| FlAiser explică (pentru evenso):

Eu am zis ca cristian gog sau trio zamfirescu castiga si a castigat creistian gog deci imi astept rasplata

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Am vazut ca a castigat Cristian Gog.
Tu pe 3 ai pus la pariu? ca eu 2am pus, cele doua formatii.

| FlAiser explică (pentru evenso):

Sti ce e remizarolling on the floor

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Da, oricum ti-am dat votul.
Nu am apucat sa vad ieri pana la final, au lungit prea mult.
Eu am impresia ca acest concurs a fost aranjat, oare pila cui este Gog? laughing

| FlAiser explică (pentru evenso):

Si eu am adormit cand canta gigel fronerolling on the floor

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Mda, paradoxal cu cat se apropia concursul spre final cu atat devenea mai plictisitor, cel putin pentru mine.

| Sharlyzz a răspuns:

Hmm..sunt si mai curioasa ca inainte, sa vad cine face cinstelaughing)

| Nickname1890 a răspuns:

Mi s-ar parea de-a dreptul penibil sa castige asta. La fel cum a fost si sezonul trecut. Mai urmeaza sa castige un manelist si meniul e complet.

| Mihaita23 a răspuns:

Poate la anul'

| tenshi261 a răspuns:

laughingse pare ca a castigat cristian gog

| Marct a răspuns:

Nu a castigat el, ci Cristian Gog din Cluj (iluzionistul). Mie imi placea sincer sa fiu Krem (plus ca e un bun entertainer si el) si as fi vrut sa castige, dar Gog este un marketer foarte bun si s-a promovat mult mai bine intre competitii.

Insa as fi dat locul 2 cu siguranta lui Krem si nu inteleg de ce nu l-a luat el. Oricum Krem are foarte mult potential si daca se va lansa rapid in muzica, cred ca ar avea succes.

| FlAiser explică (pentru Marct):

Acum stiu si eu ca el a castigat

| FlAiser explică:

Care e preferatul tau?
al meu e Trio Zamfirescu

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Sincer? nu prea am, ma distreaza nebunul de Gigel Frone, sunt foarte curioasa ce o sa produca, dar sigur nu va castiga el.
Cine mi-a placut cel mai mult nu a intrat in finala Narcis Iustin Ianau http://www.youtube.com/watch?v=YhSsSUlr8Tg

| FlAiser explică (pentru evenso):

Nu mi-a placut narcis deloc

| FlAiser explică:

Auzi dar daca unul dintre cei pe care i-am ales noi castiga locul 2 sau 3 se pune nu?

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Nu se pune, era vorba cine castiga - asta inseamna sa ajunga pe locul I