| anonim_4396 a întrebat:

L mine e km komplikat:am fost cu un baiat in excursie 3 zile si a inceput sa-l km plac. cica l el, ca ma place ca nu stie km s imi zica ca ma place(inainte sa fim imp, da tot in excursie), si asa neam kombinaat. ei bine, neam desp, asa pe silentzios, adica cam fara vreun motiv, iar el s-a kombi cu alta, mai mare cu 2 ani ca el. cand am venit din exc., dupa cateva zile aflu ca lui ii place de alta, de varsta noastra si nu are posibilitatzi de a fi imp cu ea, ea are pr l care tine f mult. buuun... dupa vreo saptamana si ceva, aprox doua, mi-am luat inima in dintzi si m-am dus s--a-l intr daca nu doreste sa ne impkam, stiind ca s-a desp de aia cu 2 ani mai mare ca el, pentru ca o voia pe aia de varsta noastra, iar el a bagat o mutritza mai confuza gen confused, si mi-a confirmat asa: pai, am vb cu x azi(cea cu 2 ani mai mare), si ne imakam.va dati seama km m-am simtzit. da nah, asta e. vreun sfat careva? nu vreau sa o las asa, stiu ca simte sh el kv pentru mine. la o adica, am inceput sa-l plac. mersi fr l toti care imi ofera o vb bine sau un sfat folositor :*

1 răspuns:
| ComicGirl a răspuns:

Interesant.so,ori sta cu aia sa te faca geloasa ori chiar o place.Si sa nu te pui sa stai si tu cu altu` numai sa ii faci in ciuda ca nu merge, si e banal. Ori il ignori si te porti cu el ca si cu amicii tai, ori nu-i mai vorbesti deloc.Stii de ce? Pentru ca indiferenta doare, mult.Si se simtewinking
Ai grija de tinehappy