| TumblrAddict a întrebat:

La aceasta intrebare as vrea sa imi raspunda cei care au iPhone 4s
iPhone 4s are Bluetooth?
Daca da, pot transfera muzica/poze de pe un Samsung(nu e smartphone) pe iPhone 4s?

5 răspunsuri:
| gretablue a răspuns:

Niciun iPhone nu are bluetooth. laughing

| TumblrAddict explică (pentru gretablue):

Aha...

| valentino52 a răspuns (pentru gretablue):

Are bluetooth nu stiu ce vorbesti tu acolo doar ca nu poti trimite fisiere prin el! Cum naiba crezi ca vorbesti la casti? Eu imi conectez iphone-ul direct la casetofonul masinii fara nici un fir prin bluetooth si bag muzica de pe telefon!

| TumblrAddict explică (pentru valentino52):

Deci,prin urmare, pot transfera muzica de pe un Samsung pe un iPhone?

| valentino52 a răspuns (pentru TumblrAddict):

Din pacate nu bluetooth-ul nu poate fi folosit pentru transfer fisiere fara jailbreak.