| ღmarynaღ a întrebat:

La cate raspunsuri corecte se da rangulde "expert TPU"?

Răspuns Câştigător
| MercuryXT a răspuns:

Nu e pe raspunsuri corecte. E pe nominalizari.Acele fundite care le dam ajuta foarte mult la urcarea in rang.Asa ca cu cat ai mai multe fundite cu atat esti mai aproape de primul loc.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Calitatea răspunsurilor te poate propulsa către această titulatură.
Minim 500 de răspunsuri votate ca inteligente/folositoare, activitatea constantă pe site (nu intri azi și mai apari peste o lună!), respectarea cu strictețe a politicii site-ului și adminii site-ului vor lua decizia finală.
Mult succes.
Pa, pa.

| Psihiatra a răspuns:

Pentru a ajunge expert nu conteaza atat de mult funditele.trebuie sa ai si multe raspunsuri inteligente si folositoare(peste 500). Expert ajungi prin votare, din cate am inteles.
Mult noroc, maryna happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e asa cum zici tu.:). Trebuie sa ai raspunsuri bune(nu neaparat corecte)care sa ajute userii, trebuie sa ai multe puncte, cel putin 500 de raspunsuri ca sa fi expert.

Uite aici mai multe:

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente