| andreealove11 a întrebat:

La cati ani îmi pot face un tatuaj? /

6 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

La orice varsta vrei tu, dar daca esti minora ar trebui sa discuti cu parintii sa alfii daca te lasa.

| Voidwithin a răspuns:

3 ani jumate

| Mirunikuuu a răspuns:

La oricati vrei...

| Capi a răspuns:

Orice varsta daca sunt de acord parinti am prieteni care au tatuaje permanente 15-16 ani

| JustLiv a răspuns:

La orice varsta, dar trebuie sa ai acordul parintilor. Tatuajele permanente mi se pare ca se fac de la 18+.

| antonelayoo a răspuns:

Eu zic sa iti faci dupa 17-18 ani deoarece pana atuci esti in crestere si ti se intinde pielea si o sa arate naspa tatuajul apoi.