| Buzatu_Adrian_Emil_1974 a întrebat:

La ce folosesc tampoanele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Tampoanele se aplica intern, se introduc in vagin, atunci cand esti la menstruatie.
Mai mult, tampoanele absorb lichidul menstrual in interiorul corpului, spre deosebire de absorbante, care fac acelasi lucru la exterior.
Sper ca te-am ajutat cat de cat!
Te pup!

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Condimente pentru diferite mancaruri.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sunt o gramada de tipuri de tampoane care folosesc la lucruri diferite.
Ce-ar fi sa-ti misti fundul ala cinic si sa dai un search pe Google, ca sa afli?

| NCL a răspuns:

Pentru perioada critica la fete. pentru a nu se pata la fel si ob-urile

| DarkBlood32 a răspuns:

Când unei fete îi curge sânge din vagin, adică la menstruaţie, ea trebuie să îşi introducă acel tampon în vagin, pentru a absoarbe sângele menstrual.

| kiddo3mâncaţiaş a răspuns:

In primul rand sunt pentru femei. in fiecare luna femeile au ciclu, iar aceste folosesc tampoane ca sa absoarvbe ciclul in loc sa le curga pe ppicior sau pantaloni:laughing. funda?

| FcRb_Andi_1992 a răspuns:

Ti le bagi in shaworma si dupa aia in cur.