| anonim_4396 a întrebat:

Hei imi spuneti si mie pentru ce se folosesc tampoanele si unde se pun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Aoleu doamne cati idioti pot sa vad azi(nu zic de tine, cel care ai postat intrebarea).Iti spun clar, fara metafore si fara sa ocolesc subiectul:

Cand fetelor incepe sa le curga sange din p*** odata pe luna isi pun un tampon acolo ca sa absoarba sangele care altfel s-ar putea duce...peste tot.
Ai inteles?

| angelica02 a răspuns:

Cand iti curge sange acesta se numeste ciclu si se pune la pasarica laughing

| secretlove2014 a răspuns:

La puta, sunt pentru ciclu

| Luca100 a răspuns:

Tampoanele se pun la rani, cand curge rosu(s...e)