| Daria a întrebat:

La ce instrument stiti sa cantati/cantati? Daca nu cantati la niciunul, ce ati alege?winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mm.eu cant la chitara clasica de la 7 ani (acum am 14) pot sa zic ca imi place nespus de mult.iar atunci cand cant, sunt un alt om. Ma relaxeaza, si imi este foarte drag cand imi ating chitara prima data in cateva zile.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aș prefera să cânt la mandolină sau harpă!
Pa, pa.

| Lullu21 a răspuns:

Eu stiu sa cant la pian. Dar vreau sa invat chitara, vioara, arfa si mai multe

| Heys a răspuns:

Cant la citara si e frumos adia mie imi place unul.

| Pisiiiii a răspuns:

Buna daria!,
Eu stiu sa cant la fluier si chitara...
Dar daca ar fi sa aleg eu la care as vrea asa alege:Chitara si Vioara.
O chitara roz cu negru ar arata superb sau colorata cu diverse culori.
Sper sa te ajut! Pa Pa! Dixxie:*

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Din pacate nu stiu sa cant la niciun instrument, dar daca ar fi sa aleg, ar fi pianul happy

| SangJin a răspuns:

Am facut ore de flaut timp de vreo 6 ani, gen 1-2 ore pe saptamana, cred. Era o activitate, na, pe cand eram mica.
A fost placut, dar dupa o perioada m-am lenevit si, in fine, m-am lasat.

| ad33 a răspuns:

Mie imi place mult chitara.chiar daca nu am invazat sa cant...dar sper ca in viitor sa pot invata,,, deci aleg o chitara neagra cu flori albe :d