| acinorev a întrebat:

Daca ar fi sa cantati la orice fel de instrument, ce ati alege si de ce?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

La chitară.

Mă linişteşte într-un fel.

7 răspunsuri:
| fdhgcvnb a răspuns:

Salut! Raspunsul meu ar fi saxofon-mi se pare ca scoate cele mai innebunitoare sunete posibile! A doua varianta ar fi chitara(indiferent daca este vorba de bass, acustica, electrica, etc.), insa am cumparat una la care nu am cantat deloc...pentru ca mi se pare dificil. Daca vrei sa inveti ceva cu adevarat, depui efort, iar eu nu am facut asta.Da, sunt foarte lenesa. rolling eyes

| DimLight a răspuns:

Trompeta, sa le cant dusmanilor la groapa! laughing

| Denisika17 a răspuns:

Chitara! E super usor de invatat si e chiar distractivwinking

| zuzualina a răspuns:

Pian. Dupa parerea mea, e mai usor de invatat.

| lalaballet a răspuns:

Pian. sunt pasionata

| Said16 a răspuns:

Chitara bass.
ma reprezinta

| HelenEvans a răspuns:

Chitară acustică sau pian. Ambele mă fascinează încă de când eram mică.