| razadeluna a întrebat:

La ce materii mai repetati, pana inainte de a incepe scoala?

9 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

La niciuna. -_-
Tu?

| Musique a răspuns:

La italiană și la latină trebuie să repet.
Tu?

| positivity a răspuns:

La materiile principale pe care le voi face la liceu! Fiind la mate-info, voi repeta mai mult la matematică, română, fizică și chimie!
Dar probabil, voi mai citi puțin din caiete, din fiecare materie!

| Ioonela a răspuns:

La mate big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Somnologia se pune?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa mai repet la logica ca pana in a 12-a cand dau bacu' sa nu uit.

| Droghh a răspuns:

Matematica prima pe lista, romana, si apoi engleza sau ce limbi straine faci tu. Funda?

| Babydin4you a răspuns:

La mate in principal, dar si la romana, limbi straine, chimie si fizica happy. Tu?

| Yleana a răspuns:

In primul rand, matematica! Ea e baza piramidei cunostintelor tale!
Apoi, limba romana si limbile straine. Sunt foarte importante, mai ales ca nu trebuie uitate deloc!
Apoi urmeaza biologia, istoria, chimia, (depinde in ce clasa esti).
Apoi, materiile usoare, desen, tehnologie, civica...