| Chox a întrebat:

La ce serial va place sa va uitati? + un mic argument. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

La Gossip Girl. Mi se pare foarte interesant.

10 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Doi barbati si jumatate, e comic happy

| äπđÿ a răspuns:

Supernatural - fiindca este intr'o continua miscare actiunea se invarte in jurul a 2 personaje principale Dean & Seam wincester este foarte foarte interesant serialul este foarte interesant ti'l recomand big grin

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Eu ma uit la 90210 e un serial super ce descrie viata unor adolescenti care se muta in Beverly Hills din Kansas. Oricum. mai bine l-ai vedea tu. Garantez ca o sa iti placa.winking

| αℓє a răspuns:

Buna!
Mare de Pasiune.

De ce? Ne arata ca prietenia trece peste foc.

| Andrada_5314 a răspuns:

Gossip girl
Argument:Este despre adolscenti bogati dintr.un cartier din NY manhattan si a nume upper east a side ei se confrnta cu probleme specifice adolescentiei

| Alynutzaaa a răspuns:

Imi place 'Iubire si onoare' pentru simplu fapt ca invat ceva nou despre o religie musulmana si sunt accentuate obiceiurile dintr`o tara araba in comparatzie cu obiceiurile din tara noastra!

| cosmyn1999 a răspuns:

Imi place mostenirea.argument:este amuzant si am vazut toate serialele cu gheorghe visu. funda?;-)

| Chris_8217 a răspuns:

Mostenire laughing
M`a mai uit si eu din cand in cand happy

| MariaN_3122 a răspuns:

Uita-te pe TVR 1 la Jumong printul razboinic film japonez e foarte interesant.winking o sa iti placa sigur. fundabig grin?

| Ahn a răspuns:

Spartacus- pentru ca este absolut fascinant. Combina intriga cu dragostea si actiunea. Merita vazut! Eu am vazut primul sezon in 2zile(adica 13 episoade). Chiar daca sunt fata, mi-a placut enorm, iar spectacolul cu sangele este efectul de baza. Nu este horror, ci doar cruda realitate din acele vremuribig grin