| usernamealy a întrebat:

La ce va uitati prima data la un baiat/o fata?
eu la ochi:X

16 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Ochii, zambetul si mainilebig grin. oricum, daca e persoana potrivita pentru mine si daca ne completam, il iubesc oricumlove struck

by daiiwinking

| OanaG a răspuns:

La privire, la felul cum e imbracat :d

| Alisa a răspuns:

Cat de ingrijit este, si cum se comporta.

| AvalohAlyn a răspuns:

La caracter.Zau.

| Ceva ciudat. a răspuns:

Si eulove struck.
Bine.Nu conteaza doar ochii.Conteaza si ce e in interior. Dar in mod special ma atarg ochiihappy.

| Mada a răspuns:

In primul rand la frumusetea interioara : comportament, atitudine etc.
Apoi la frumusetea exterioara : Daca are ochii albastri : il iau si`l tin acasa legat de calorifer
Daca e brunet : EXCELENT! Nu`i mai da drumul blushing.
Daca se imbraca =p~ : Ma casatoresc rolling on the floor

| Alice_6278 a răspuns:

Prima si prima ma uit la kip.insa eu toot deseori aleg baiatul dupa priviri.

| LuS[z] a răspuns:

La fata

| adi4ever a răspuns:

Eu la c*r, sani si ochilaughinglaughing glumesc

| →s ♥ ą← a răspuns:

@Ceva ciudat idemsmug

| Яùxsi a răspuns:

Tot la ochi!

Ma uit la un ochi. apoi la celalalt sa vad daca sunt la fel laughing

| TeoIonela a răspuns:

La ochi, la ochi, apoi la freaza, apoi la fundlaughing

| anca_7959 a răspuns:

Prima data ii studiez fata incepand cu buzele, apoi la fund

| laptopnews a răspuns:

La ansamblu, dar imi pot placea ochii lui in special, forma sprancenelor, a gurii.etc Important este sa iti placa per total, si cel mai important sa iti placa felul lui de a fi, sa aveti comunitate de limbaj, intr-o relatie serioasa sunt aspecte mult mai importante decat fiziculhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot la ochi big grin.
Ma topesc dupa ochii caprui ca dupa ciocolata blushing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma uit, ascult voceahee hee.