| HellBlade a întrebat:

La ce varsta a fost primul vostru sarut?/

Răspuns Câştigător
| Laura1102 a răspuns:

12 ani (acum am 18)
era seara, cerul plin de stele, eram pe o banca
ahh nu o sa uit nici o data sarutul ala chiar daca nu mai sunt cu baiatul respectivbig grin

Nu conteaza varsta
Conteaza unde si cum a fostbig grin sa fie un moment frumos ca sa nu uiti primul sarut

6 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Cu ce te ajuta ?

| funxoxo a răspuns:

Inca nu l-am avut si am 12 ani. Baiatul de care imi place a vrut sa ne sarutam de multe ori dar mi-a fost teama pentru. ca nu am mai facut asta inainte. sfat: sa nu te simti prost daca colegele tale vorbesc numai despre asta si sa nu incerci sa inventezi. Spun asta pentru. ca mi s-a intamplat. In fine, nu conteaza varsta, cand vrei si tu si pers. iubita va veni de la sine

| BoboKitty a răspuns:

11.si lol...deci a fost eu vorbeam cu un bbaiat de la mine din clasa ca ma intreba daca vrea sa fim impreuna.Si eu i-am zis sa ma lase cateva zile si a venit unu de a 7-a cu care stau acum la scoala si m-a pus la perete si m-a sarutat dupa aia m-a intrebat vrei sa fi cu mine?laughingCViudat

| ioradu a răspuns:

13 ani winking

| HellBlade explică:

Poate ti se intampla exact de ziua de nastere...Mie asa mi s-a intamplat:X. Oricum mai ai timp de PRIMUL SARUT...

| AnkuEmil a răspuns:

Eu nu am avut inca si am 13 sad peste 2 luni 14 crying