| kokolino a întrebat:

La ce varsta ati avut primul prieten(iubit)?

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

La 13 ani primul iubit... l-am iubit fff mult:X:X:X:X:X:Ximi pare rau ca ne-am despartitcryingsad

21 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Prima prietena am avut-o la varsta de 14 ani.

| Ana a răspuns:

La 14 ani big grin

| inna a răspuns:

15 anihee hee

| cyufulyky a răspuns:

La 8 ani jumate aveam dar na ce stiam noi atuncilaughing

| Bia:X a răspuns:

La 15 anihappytu?

| sHock a răspuns:

La16 ani... a fost foarte frumoshappy

| vykkusor a răspuns:

La 14 primul prieten.

| demonel a răspuns:

La 12 ani si acum am 15 ani si sunt inca in cautare de prietena

| blackcat_3605 a răspuns:

La 15 ani jumate' happy

| Rosalie_9695 a răspuns:

La 14 anibatting eyelashes

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Eu am 17 ani fara 2 saptamani, si n-am avut niciun gagic pan` acum. Nashpa! broken heart
Si aia de care imi place nu si-au dat seama, (sau poate ca au realizat ca eu ii love struck da` deh... orgoliu` asta...)

| papushikroz a răspuns:

La 13 ani am avut primul iubit.Si acum cand mi se intampla sa imi aduc aminte de aceasta intamplare minunata imi pare rau de tot ca ne-am drespartit. Dar totusi am ramas prieteni.

| ГЭOPГИ a răspuns:

La 11 ani. da de ce pui intrebari denastea?
happy

Răspuns utilizator avertizat
| marinsky a răspuns:

BunahappyIo am aproape 17 ani, si pana acum nu am avut niciun iubitoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca am 13 ani si nu am avut un prieten consider ca nu sunt pregatita si nici nu am gasit pretendenti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marinsky stai linistit nu e tarziu; eu am 23 de ani si nu am gasit inca persoana potrivita pentru a avea un iubit. Nu-mi place sa ma aventurez, asta e cand o sa-l intalnesc o sa fie si primul sarut si asa mai departe.

| HubAbubA`.! a răspuns:

La 13 ani am avut primul iubit... si sincer imi pare rau ca ne-am despartit da acum ne intelegemi foarte bine...

| mihaioanca a răspuns:

Eu am 23 de ani si n-am avut nici o prietena pana acum crying(((

| francie a răspuns:

La 14 ani happy