| anonimousgirl13 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul/a prieten/a, iubit/a?

22 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

13 ani jumatate. A fost ceva platonic dar reciproc.

| BoBoLiNo92 a răspuns:

La 12 ani...

| b342 a răspuns:

11 ani ^^

| Nightfall a răspuns:

Abia implinisem 16 ani.

| Raiden a răspuns:

La 18 ani.

| IoanaIoa88 a răspuns:

13 ani big grin

| Salahadin73 a răspuns:

14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă stau să mă gândesc, la 7 ani, sau chiar mai devreme, de la grădiniță. Parcă Matei în chema, așa mi-au zis ai mei.
Dar prima relație care se poate numi așa a fost la 13.

| AndyLavy a răspuns:

Primul prieten? la 12 ani cred.
Primul iubit la 15.
Prima dragoste adevarata la 18. si sper sa dureze..cat mai mult happy

| ๖ClaSSic a răspuns:

Am fost intrebata de multi laughing... dar sentimentul nu era reciproc si am zis ca nu merita- in plus, eu astept unul singurwinking Dar daca te referi la "relatii de gradinita" la 5 ani laughing ce amintiri nebunesti...

| Julyanne a răspuns:

Pe la 11 ani.Stii melodia aia cu "Prima iubire" :-)

| lavida a răspuns:

15,dar nu a fost ceva serios

| Darius352 a răspuns:

Am 14 ani laughing dar mai asteptrolling on the floor sa se strangalaughing

| Jake109 a răspuns:

Pai...una la 14 ani si alta la 15.

| cocowx a răspuns:

12 ani

| laurrrr a răspuns:

Din pacate n-am avut nici una (nujtu crd cai din cauza cum arat) dar asta e

| anonimousgirl13 explică (pentru laurrrr):

Ei si tu acum. Eu cred ca fiecare isi are perechea lui. Cunosc pe cineva care tot asa ca tine zicea si pana la urma si-a gasit pe cineva si sunt foarte fericiti acum. Apropo avea 20 de ani cand si-a cunoscut prima iubire. Nu te descuraja.

| thisismagical a răspuns:

Buna, eu am avut primul iubit la varsta de 12 ani happy

| Teodorof_Denis_1998 a răspuns:

9 ani big grin

| dinadinsingerei a răspuns:

Buna! La 15 ani