| icetee a întrebat:

La ce varsta ati avut primul vostru sarut? Cum a fost, ce ati simtit, si ce a trebuit sa faceti?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ce a trebuit sa fac? Nimic ca m-a luat pe neasteptatewaitingM-a sarutat si a sters-o sistematic de la locul fapteilaughingImi venea sa rad si i-am admirat "curajul"whistling

| Bacemi a răspuns:

La 14 ani a fost primul sarut si a fost asa cum trebuie sa fie pentru un copil, a fost un sarut tandru, nu unul pasional ca in zilele noastre. Multi copii se grabesc si sar etape. Sarutul tandru are frumusetea lui si el, mai ales petru doi copii care invata pentru prima oara ce inseamna sa fii indragostit. A fost un moment deosebit pe care nu il voi uita. Ramane la categoria '' A fost '' alaturi de fata care mi l-a dat. A trebuit doar sa fiu bucuros ca ma saruta o fata care imi era simpatica.

| lavynika a răspuns:

La 13 ani. A fost f frumos, de pus in "top moments". Nu trebuie sa faci nimic, sarutul nu se invata, totul vine de la sine.

| ancutsa410 a răspuns:

La 13 anihappy
m`am lasat purtata de val, si a iesit super okehappy
bine ca baiatu era "profesionist"
laughing

| Catalina_6831 a răspuns:

Pai la 13 ani.nu trebuie sa faci nimic, totu vine de la sinehappy

| Dance_1650 a răspuns:

Primul sarut la 13hee hee... a fost frumos avand in vedere ca a fost primulhee hee. Nu am simtit nimic pentru ca nu tineam la aceea persoana chiar daca stateam cu ea.Nu a trebuit sa fac nimic pentru ca totul a venit d la sine sh este foarte usor desi la inceput ti se va parea greuhappy. App cand vrei sa saruti o persoana fa-o cu persoana pe kreo o placi sh tii la ea ca atunci sarutul va fi fantastik sh te vei simti in al noulea cerhee hee:X:X:XSper ca ti-am fost d folos:*

| Ralucka_7047 a răspuns:

Paaai... nu rade straight face. 11. Ca o flacaraa.